TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

 

TESLİMAT

 

Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde özenle hazırlanarak kargo yetkililerine teslim edilirler. Belirtilen saatler dışında ya da hafta sonu oluşturacağınız siparişler ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargolarınız Yurtiçi Kargo güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Siparişiniz yola çıktığı an tarafınıza içinde kargo takip bilgisinin ve kargo teslimat tarihinin olduğu bir sms ve mail bilgilendirmesi yapılacaktır. Türkiye'nin her yerine kargo gönderim ücreti 10 TL'dir.

 

250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

İstanbul içi 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde AYNI GÜN TESLİMAT garantisi sağlanmaktadır.

 

İADE

 

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, kutunun içerisindeki fatura ile beraber, Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:9 Kat:3 Bahçelievler / İSTANBUL adresine Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

 

İade ücreti müşteriye aittir.

 

Yurtiçi Kargoyu 444 99 99 numaralı hattan arayarak, kargonuzu adresinizden aldırabilirsiniz.

 

Yurtiçi Kargo firması dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen iade teslim alınmamaktadır.

 

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

 

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler OBLAVION'un kargoyu teslim alma tarihinden itibaren

 

Ödeme iadeleriniz ;

 

Web sitesi üzerinden kredi kartı ise; 1-3 iş günü,

 

Banka kartı ile web sitesi üzerinden yaptıysa 7- 14 iş günü içerisinde Web sitesi üzerinden taksitli alışveriş yapıldıysa bankanın iade koşullarına göre tek seferde ya da taksit şeklinde ödeme gerçekleşir. iade referans kodunuz ile bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak ödeme bilgileri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.